Završetak radova na zvoniku crkve na Bobanovu

U travnju 2021., nastavljeni su radovi na izgradnji crkve Duha Svetoga na Bobanovu. Radovi su nastavljeni na izgradnji zvonika.

Osim fasade, dijelovi zvonika su obloženi kamenom, i otvori suženi. Radovi su trajali oko 3 mjeseca. Na realizaciji projekta sudjelovalo je više majstora koji su bili zaduženi za pojedine dijelove radova.

Unatoč velikim vrućinama radovi su napredovali tako da su radovi završeni početkom kolovoza. Također postavljen je i rukohvat od inoxa uz stepenice koje vode na kor. Hvala svima koji su svojim prilozima i molitvama omogućili da se ovaj projekt uspješno završi.

Župni list 11/2022