Proslava sv.Cecilije u kod župnika u Prenju

U svakoj župi jedan od važnih segmenata rada i života zasigurno su zborovi. Oni nedjeljom i blagdanima animiraju liturgijsko pjevanje.

Biti članom crkvenoga zbora je velika radost i čast, ali i obaveza. Stoga svake godine u našoj župe želimo zahvaliti našim zborovima za doprinos u ljepoti liturgije.

Njihov nesebičan trud i rad. Tako smo i ove godine imali prigodna druženja zborova iz Prenja i Bobanova povodom blagdana sv. Cecilije, zaštitnice crkvenoga pjevanja.