Proslavljen 1. Dan župnoga zajedništva

U subotu, 7. svibnja 2022. godine, u našoj župi održan je prvi Dan župnoga zajedništva. Svečanu svetu misu predvodio je mons. Ivan Štironja, biskup kotorski.

Pod svetom misom pjevao je župni zbor, a kod oltara posluživali su ministranti.

Na početku Svete Mise biskup je blagoslovio umjetničko djelo, lik Gospin koji se nalazi na pomoćnom oltaru u župnoj crkvi, talijanskih umjetnika Enrica Deiana i Anne Di Renzo.

Po završetku Mise uslijedilo je druženje i pučko veselje u dvorištu crkve. Nastupili su naši bećari, guslar i HKUD „Naši korijeni“ s Bobanova. Vrijedne domaćice pripravile su obilje hrane i piće. Te se ostalo lijepom druženju i razgovoru.