Izlet dječjih zborova župa Aladinići i Prenj

U subotu, 21. svibnja 2022. organiziran je zajednički izlet dječjih zborova župa Aladinići i Prenj na Blidinje. Na početku smo posjetili rodnukuću sluge Božjega Petra Barbarića u Šiljevištima kod Klobuka.

Zatim smo se uputili prema Blidinju gdje smo razgledavali prirodne ljepote ovoga kraja.

Nakon igre i ručka posjetili smo Blidinjsko jezero i crkvu sv. Ilije u Masnoj Luci. U Masnoj Luci nas je dočekao fra Josip Vlašić koji nam je pokazao crkvu i ukratko objasnio povijest ovoga kraja. Zatim smo se svi zajedno pomolili i krenuli prema župi.

Bogu hvala na svemu i našim dječjim zborovima za trud i rad koji ulažu u život župne zajednice.