Susret ministranata Stolačkog dekanata

U subotu, 4. lipnja održan je susret ministranata Stolačkog dekanata u župi Svih Svetih Aladinići. Oko 10 sati počeli su stizati ministranti sa svojim svećenicima iz župa

: Aladinići-Dubrave, Čeljevo, Domanovići, Dračevo, Prenj, Rotimlja i Stolac. Na susretu je sudjelovalo oko 150 ministranata.

Sv. Misu u 11 sati predvodio je stolački župnik i dekan don Ljubo Planinić. Nakon ručka u 12 sati koji je bio organiziran u župnoj dvorani, uslijedile su igre kod školskog igrališta. Najprije je bio turnir u nogometu, povlačenje konopa i košarka. Sve je završilo u popodnevnim satima kada su se svi razišli svojim domovima. Bogu hvala na svemu i našim ministrantima koji vjerno služe kod Kristova oltara.